Lukostrelecký areál Lukostrelecký areál Lukostrelecký areál Lukostrelecký areál

Lukostrelecký areál

Športová atrakcia

Zastrieľajte si na lukostreleckej strelnici v nadmorskej výške takmer 1000metrov n.m. rovno pod lesom na lúke, v bezprostrednej blízkosti horského hotela Zerrenpach Látky. Strieľať budete na klasické lukostrelcké terče ako i lovecké 3D terče zvierat v životnej veľkosti, terče vojakov a iné.  Zažite atmosféru lovu s lukom na vlastnej koži! Pre partie priateľov je k dispozícii zábavná tímová adrenalínová forma boja s lukmi, tzv. Archery Tag, pri ktorom sa hráči ostreľujú so špeciálnymi bezpečnostnými šípmi /s mäkkou hlavicou/.


Tréningové centrum loveckej lukostreľby

O areáli

Sezónny lukostrelecký areál /máj-október/ spravuje v spolupráci s Hotelom Zerenpach Látky a obcou Látky športové združenie LUKOSTRELEC.COM, špecialista na inštruktáže lukostreľby a lukostrelecké teambuildingové akcie pre firmy a organizácie. Vareáli pôsobí ako hlavný tréner Ján Sagan, odborne spôsobilý na základe osvedčenia/certifikátu trénerskej akadémie Fakulty telesnej výchovy a športu UK a Slovenského lukostreleckého zväzu /SLZ/.

cenník

Názov dokumentu Veľkosť Typ
Cenník inštruktáží s osobným trénerom 75.48 KB pdf
Zažite nové zážitky
Galéria

Lukostrelecký areál

Vyskúšajte streľbu z luku či kuše na zážitkovej horskej strelnici s množstvom aktívnych terčov. Areál sa nachádza priamo pri hoteli.

GPS

48.597143
19.660911
Navigovať
Navigovať

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt