Vitajte v hoteli Zerrenpach

Víta Vás Hotel Zerrenpach Látky, trojhviezdičkový hotel v srdci stredného Slovenska v najväčšom horskom centre v Podpolianskom regióne.

Hotel Zerrenpach Látky je situovaný v nádhernom prostredí Veporských Vrchov v nadmorskej výške 950 m. Hotel patrí do okresu Detva a leží neďaleko cesty medzi obcami Hriňová a Kokava nad Rimavicou. V Septembri 2019 sa stala naša spoločnosť vlastníkom areálu a od septembra do decembra 2019 prebehla čiastočná rekonštrukcia recepcie,odbytových stredísk a celkovej fasády.
S rekonštrukciou budeme postupne pokračovať izbami ,oknami ,kuchyňou a podobne. Súčasťou komplexu sú aj chatky určené na ubytovanie, okrem toho multifunkčné ihrisko a v zimnom období aj lyžiarske stredisko. Hotel Zerrenpach Látky ponúka možnosť usporiadať stretnutia a udalosti rôzneho rozsahu, charakteru a na rôznych úrovniach.

Relax a pohodlie dostupné všetkým

Príďte sa k nám zrelaxovať a užiť si krásy slovenskej prírody za prijateľné ceny.

Detske ihrisko
Detské ihrisko v okolí
Oblubena lokalita
Perfektná lokalita
pre rodiny
Ideálny pre rodiny
Parking free
Parkovanie zadarmo
Chatky v areali
Chatky v areáli
Domáca kuchyna
Výborná domáca kuchyňa
Wellness
Oddychová zóna
lyziarsky svah
Lyžiarsky svah pre začiatočníkov aj pokročilých
Oddych a relax

Bazén & SPA

Súčasťou hotela je tiež wellness s relaxačným bazénom, fínskou saunou a hydromasážnou vaňou. V prípade záujmu si môžete v hoteli doobjednať rôzne druhy uvoľňujúcich masáží. Wellness zónu plánujeme v najbližšom období rozšíriť o vonkajšiu časť. Sledujte nás na webe a sociálnych sieťach pre najnovšie informácie.
Oddych a relax

Šport & voľný čas

Počas zimnej sezóny je našim hosťom k dispozícii lyžiarsky svah v bezprostrednej blízkosti hotela. V lete využite naše multifunkčné športové ihrisko, zónu pre lukostreľbu alebo si zapožičajte e-bajky priamo v hoteli a objavte krásy okolitej prírody na dvoch kolesách.
Zimný prázdninový pobyt

Zimný prázdninový pobyt

55
Romantický pobyt pre dvoch

Romantický pobyt pre dvoch

Privítame vás welcome - drinkom a na izbe vás bude čakať fľaša výborného vínka. Nezabudnite sa počas svojho pobytu zastaviť v našej hotelovej reštaurácii Skalka, ktorá sa dlhodobo teší obľube medzi našimi hosťami a ponúka výborné tradičné špeciality v modernom šate. Svoju romantickú večeru si užijete pohodlne usadení za romanticky vyzdobený stôl.

Náš tip:

Radi objavujete okolie? Zapožičajte si naše e-biky a vyberte sa za novým dobrodružstvom. Online rezerváciu e-bikov si môžete spraviť ešte pred príchodom tu.
Tipy na zaujímavé trasy v okolí si môžete pozrieť tu.

78
Športový pobyt

Športový pobyt

Počas pobytu môžete vyskúšať naše nové e-biky, ktoré vás pohodlne odvezú aj na väčšie vzdialenosti. Tipy na okolité trasy nájdete tu. K dispozícii vám je aj multifunkčné ihrisko v areáli hotela, kde si môžete zahrať tenis, badminton či futbal. Nezabudnite, že po aktívnom pohybe je potrebná regenerácia. Preto sme vám k pobytu pribalili aj vstup do oddychovej zóny a masáže za zvýhodnené ceny!

61
Rodinný pobyt

Rodinný pobyt

Pre detičky sme počas leta pripravili veľký skákací hrad, na ktorom sa môžu do sýtosti vyšantiť. Počas pobytu si môžete prenajať e-biky priamo v areáli hotela a pohodlne preskúmať okolie. Za zvýhodnenú cenu si užijete aj naše wellness - príjemný bazén, sauny či masáže. V cene pobytu je polpenzia formou bufetových stolov. Počas raňajok a večere tu nájdete výborné studené a teplé špeciality, ktoré potešia všetkých hladošov. Večer strávte posedením na terase a vyberte si z našej letnej ponuky drinkov, výberových vín či sladkých dezertov, ktoré prispejú k rodinnej pohode a dovolenkovej atmosfére.

Tipy na aktivity pre deti tu.

49
Oddychový pobyt

Oddychový pobyt

Aby sme spríjemnili váš relaxačný pobyt čo najviac, uvítame vás drinkom pri príchode. Na izbe vás počká misa plná čerstvého ovocia a fľaša lahodného vínka. Za zvýhodnenú cenu si môžete dopriať hodinovú masáž celého tela, ktorá vás príjemne uvoľní a pomôže zregenerovať telo aj myseľ. Vychutnajte si chvíľku pre seba a nenechajte sa ničím vyrušovať. Nezabudnite však na výborné raňajky a večere v cene pobytu, ktoré vás dobijú tou správnou energiou! Tešíme sa na vašu návštevu.

61
Turistický pobyt

Turistický pobyt

Na vaše výlety vám zapožičiame nordic-walking palice a na cestu vám pribalíme podrobnú turistickú mapu. Po príchode na recepcii vám radi predstavíme najlepšie okolité trasy. Či už máte radi náročné túry alebo ľahšie výlety, Látky a blízke okolie ukrývajú mnoho prírodných krás, ktoré čakajú na objavenie. Nezabudnite sa pred svojou túrou poriadne posilniť na skvelých raňajkách a po príchode doplniť energiu na chutnej večeri v cene vášho pobytu!

Náš tip:

Prestriedajte pešie túry s cyklotúrami! Rezervujte si e-bike online alebo na recepcii hotela a doplňte svoj pobyt o cyklovýlet. Tipy na trasy nájdete tu.

49
Jednodňový pobyt

Jednodňový pobyt

V cene pobytu sú výborné raňajky a večera formou studeného a teplého bufetu. V prípade ak budete mať čas nazvyš, radi vás privítame na našej hotelovej terase s výhľadom na pokojné okolie. Ponúkneme vám osviežujúci drink, letné limonády, či výborné špeciality našej kuchyne. Pokojne si oddýchnite v našej oddychovej zóne alebo v priestoroch lobby baru pri kvalitných nápojoch. Radi vás u nás privítame aj na jednu noc!

55
Pobyt počas týždňa

Pobyt počas týždňa

Tipy pre váš týždňový pobyt:

V cene pobytu je polpenzia - raňajky a večere formou bufetov

47
Zimný rodinný pobyt

Zimný rodinný pobyt

Zoberte svoju polovičku, deti a oddýchnite si počas zimnej sezóny na Látkach. V rodinnom hoteli s výbornou atmosférou, skvelými gastronomickými zážitkami, oddychovou zónou a lyžiarskym svahom v bezprostrednej blízkosti zažijete skvelú spoločnú dovolenku.

47
Rodinný jesenný pobyt

Rodinný jesenný pobyt

39
Veľkonočný pobyt pre celú rodinu

Veľkonočný pobyt pre celú rodinu

Oslávte príchod jari v hoteli Zerrenpach Látky – s veľkonočnými tradíciami, voľným vstupom do oddychovej zóny a všetkými vzácnymi zvyklosťami, ktoré k tomuto sviatku patria. Naše animátorky zabavia Vaše deti pri veľkonočných animáciách a hrách. Veľkonočný pondelok sa u nás bude niesť v znamení tradičnej šibačky a oblievačky. Užite si bezstarostnú Veľkú noc spolu s nami!

73

Dokumenty na stiahnutie

Názov dokumentu Veľkosť Typ
Prevádzkový poriadok 935.48 KB pdf

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt