Kongresy Kongresy Kongresy Kongresy

Kongresy

Váš event na kľúč

Kongresy a firemné stretnutia

Využite mnohoročné skúsenosti našich eventových manažérov a usporiadajte svoj firemný event v Hoteli Zerrenpach***. Povedzte nám o svojich predstavách o evente a rozpočte, radi sa s vami stretneme a vytvoríme pre vás ponuku, ktorá naplní vaše očakávania.

Možnosti rozloženia sedenia v sálach

Sála Rozloha Škola Kino U I T
Sála Grapa m2 130 200 80 60 65
Sála Chocholná m2 100 120 40 30 35

Užitočné informácie pre váš kongres

2x congress hall12
2 kongresové sály
Hotel disponuje dvomi kongresovými, klimatizovanými sálami s kapacitou 70 a 90 miest a malým salónikom pre uzavretú spoločnosť. V sálach je možné upraviť sedenie podľa vašich potrieb.
Karaoke
Technické vybavenie
Sály disponujú základným technickým vybavením: projektorom, zvukotechnikou, flipchartom. V prípade akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek na vybavenie nás neváhajte osloviť, všetko potrebné zabezpečíme.
Coffe break
Coffeebreak a stravovanie
Počas kongresu pre vás zabezpečíme stravovanie. Vybrať si môžete z niekoľkých variácií coffeebreakov a slávnostného obedového menu. V prípade špeciálnych požiadaviek vám pripravíme menu na mieru.
Cenova ponuka
Cenová ponuka na mieru
Chceli by ste kongres spojiť s teambuildingom, predĺženým pobytom alebo využiť možnosti okolia? Povedzte nám o svojich plánoch, vytvoríme vám cenovú ponuku podľa vašich preferencií.
Kongresy a eventy v hoteli
Galéria
Napísali o nás Povedali o nás Napísali o nás Povedali o nás

Vynikajúci prístup personálu

„Prístup personálu bol vynikajúci, veľmi ochotný, ústretový, po pobyte nám zaslali zabudnuté veci z izby. Raňajky boli veľmi bohaté a chutné, izba veľmi príjemná, veľká, s balkónom a krásnym výhľadom na kopce. Bazén je dostatočne veľký, s protiprúdom a vírivá vaňa je pre dvoch, v súkromnej miestnosti. Okolie hotela je veľmi pekné, svah, kopce, dedinka.."
Evelynka86

Pekné prostredie

„Dobre udržiavaný hotel v krásnom tichom horskom prostredí. Pracovníci na recepcii milí, ústretoví. Izba čistá, dobre vybavená.“
Zuzana, Booking.com

Ochotný personál

Veľmi milý personál, ochotný urobiť všetko pre spokojnosť hostí
Helena, Booking.com
Kongresy a eventy
Kontaktujte nás

Máte otázky ohľadne kongresových možností v Hoteli Zerrenpach? Konktaktujte nás, radi vám pripravíme ponuku na mieru.

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt