Kongresy Kongresy Kongresy Kongresy

Kongresy

Váš event na kľúč

Kongresy a firemné stretnutia

Využite mnohoročné skúsenosti našich eventových manažérov a usporiadajte svoj firemný event v Hoteli Zerrenpach***. Povedzte nám o svojich predstavách o evente a rozpočte, radi sa s vami stretneme a vytvoríme pre vás ponuku, ktorá naplní vaše očakávania.

Možnosti rozloženia sedenia v sálach

Sála Rozloha Škola Kino U I T
Sála Grapa m2 130 200 80 60 65
Sála Chocholná m2 100 120 40 30 35

Užitočné informácie pre váš kongres

2x congress hall12
2 kongresové sály
Hotel disponuje dvomi kongresovými, klimatizovanými sálami s kapacitou 70 a 90 miest a malým salónikom pre uzavretú spoločnosť. V sálach je možné upraviť sedenie podľa vašich potrieb.
Karaoke
Technické vybavenie
Sály disponujú základným technickým vybavením: projektorom, zvukotechnikou, flipchartom. V prípade akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek na vybavenie nás neváhajte osloviť, všetko potrebné zabezpečíme.
Coffe break
Coffeebreak a stravovanie
Počas kongresu pre vás zabezpečíme stravovanie. Vybrať si môžete z niekoľkých variácií coffeebreakov a slávnostného obedového menu. V prípade špeciálnych požiadaviek vám pripravíme menu na mieru.
Cenova ponuka
Cenová ponuka na mieru
Chceli by ste kongres spojiť s teambuildingom, predĺženým pobytom alebo využiť možnosti okolia? Povedzte nám o svojich plánoch, vytvoríme vám cenovú ponuku podľa vašich preferencií.

Katalóg

Názov dokumentu Veľkosť Typ
Kongresový katalóg - Hotel ZERRENPACH *** Látky 1.74 MB pdf
Kongresy a eventy v hoteli
Galéria
Napísali o nás Povedali o nás Napísali o nás Povedali o nás

Mám rád prenocovanie v tomto hoteli

Mám rád prenocovanie v tomto hoteli, už som tam bol dva krát a nesklamali ma nikdy. Páčil sa mi milý personál, ktorý ma počkal na neskorý príchod.

Daniel, booking.com

Veľmi pekné prostredie

Veľmi pekné prostredie, lyžovačka hneď vedľa hotela. Jedlo chutné, raňajky a večere formou švédskych stolov s dostatočným výberom, izby čisté s horskou atmosférou. Personál ústretový.

Ján "Džony", google.com

Úžasná lokalita

Boli sme milo prekvapení peknou prírodou a upraveným okolím hotela a milým personálom. Lokalita úžasná. Raňajky prijateľné, večere veľmi dobré!

Robert, booking.com

Pohoda v obklopení krásnou prírodou.

Krásne prostredie, ticho, výborná strava formou švédskych stolov. Raňajky sme mali pravidelne, večere sme si mohli doobjednávať denne podľa potrieb. Milý a ústretový personál.

Arnold158, booking.com

Skutočne výnimočné

Boli sme veľmi spokojní. Izba čistá , raňajky chutné a veľký výber. Personál ústretový, nápomocný jednoducho s každej strany ochota.

Pavol, booking.com
Kongresy a eventy
Kontaktujte nás

Máte otázky ohľadne kongresových možností v Hoteli Zerrenpach? Konktaktujte nás, radi vám pripravíme ponuku na mieru.

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt