Vitajte v hoteli Zerrenpach

Víta Vás Hotel Zerrenpach Látky, trojhviezdičkový hotel v srdci stredného Slovenska v najväčšom horskom centre v Podpolianskom regióne.

Hotel Zerrenpach Látky je situovaný v nádhernom prostredí Veporských Vrchov v nadmorskej výške 950 m. Hotel patrí do okresu Detva a leží neďaleko cesty medzi obcami Hriňová a Kokava nad Rimavicou. V Septembri 2019 sa stala naša spoločnosť vlastníkom areálu a od septembra do decembra 2019 prebehla čiastočná rekonštrukcia recepcie,odbytových stredísk a celkovej fasády. S rekonštrukciou budeme postupne pokračovať izbami ,oknami ,kuchyňou a podobne. Súčasťou komplexu sú aj chatky určené na ubytovanie, okrem toho multifunkčné ihrisko a v zimnom období aj lyžiarske stredisko. Hotel Zerrenpach Látky ponúka možnosť usporiadať stretnutia a udalosti rôzneho rozsahu, charakteru a na rôznych úrovniach.

Relax a pohodlie dostupné všetkým

Príďte sa k nám zrelaxovať a užiť si krásy slovenskej prírody za prijateľné ceny.

Detske ihrisko
Detské ihrisko v okolí
Oblubena lokalita
Perfektná lokalita
pre rodiny
Ideálny pre rodiny
Parking free
Parkovanie zadarmo
Chatky v areali
Chatky v areáli
Domáca kuchyna
Výborná domáca kuchyňa
Wellness
Wellness v hoteli
lyziarsky svah
Lyžiarsky svah pre začiatočníkov aj pokročilých
Oddych a relax

Wellness & spa

Súčasťou hotela je tiež wellness s relaxačným bazénom, fínskou saunou a hydromasážnou vaňou. V prípade záujmu si môžete v hoteli doobjednať rôzne druhy uvoľňujúcich masáží. Wellness zónu plánujeme v najbližšom období rozšíriť o vonkajšiu časť. Sledujte nás na webe a sociálnych sieťach pre najnovšie informácie.
Oddych a relax

Šport & voľný čas

Počas zimnej sezóny je našim hosťom k dispozícii lyžiarsky svah v bezprostrednej blízkosti hotela. V lete využite naše multifunkčné športové ihrisko, zónu pre lukostreľbu alebo si zapožičajte e-bajky priamo v hoteli a objavte krásy okolitej prírody na dvoch kolesách.

Pre firmy

Firemný teambuilding

Príďte si spolu s kolegami oddýchnuť, zabaviť sa a vyjsť z pracovnej rutiny. Hotel Zerrenpach a jeho areál je ako stvorený pre váš firemný pobyt. Podľa vašich požiadaviek zabezpečíme teambuildingový program a voľnočasový program na mieru. Vo večerných hodinách sa môžete tešiť na posedenie pri hudbe, disco s DJ alebo grilovačku na terase od nášho majstra kuchára – voňavé špeciality z grilu a vychladné nápoje vám zaručene padnú vhod.

77

Leto plné športu, zábavy a relaxu.

Športové leto s rodinou

Všetci fanúšikovia letných športov si zaručene užijú rodinný športový pobyt. Areál hotela ponúka mnoho možností pre športové hry či súťaže. Počas pobytu vám taktiež zapožičiame výkonné elektrobicykle, na ktorých hravo preskúmate okolie. Všetkých, ktorí si chcú otestovať svoju mušku pozývame do nášho lukostreleckého areálu. Počas víkendov sa deti môžu tešiť na zaujímavé animácie plné zábavy, hier a objavovania okolia.

79

Letný rodinný pobyt na Látkach

Máte už plány na leto? Radi by ste strávili spolu s deťmi pobyt plný športu, zábavy a hier za prijateľnú cenu? Pre všetky rodinky s deťmi sme pripravili letný rodinný pobyt. Spoločné výlety po okolí môžete vystriedať s animáciami v hoteli a hotelovom areáli, vďaka ktorým sa deti zabavia, niečo nové naučia a svoje leto spestria o nové zážitky. Svoje schopnosti a zručnosti si zas môžete vyskúšať na našom hotelovom multifunkčnom ihrisku.

72

Turistický víkend na Látkach

Ak patríte k fanúšikom túr a túžite objavovať nové zákutia slovenskej prírody, radi vás privítame na turistickom víkende na Látkach. Od apríla až po november sa spolu s našimi turistickými sprievodcami vyberiete do okolitých končín, dozviete sa mnoho zaujímavého a spoločne s rodinou strávite plnohodnotný čas. V prípade ak radšej objavujete okolie na dvoch kolesách, počas vášho pobytu vám zapožičiame elektrobicykel a odporučíme najlepšie cyklotrasy.

70

Relaxačný pobyt pre seniorov

Oddych a relax v prírode by ste si mali dopriať v každom veku. Pre všetkých rodičov a starých rodičov sme pripravili relaxačný pobyt, vďaka ktorému si spestríte svoje dni a spoznáte krásnu prírodu v okolí Látok. K dokonalému oddychu sme vám pribalili uvoľňujúci bylinkový kúpeľ a tiež masáž chrbtice, vďaka ktorej sa uvoľní vaše stuhnuté svalstvo a vy naberiete potrebné sily. Tešíme sa na vašu návštevu.


84

Rodinný oddychový pobyt

Najcennejšie chvíle sú tie, ktoré strávime v spoločnosti svojich blízkych. Užite si v hoteli Zerrenpach rodinný pobyt. Rodičia si krásne oddýchnu a na deti počas víkendov čakajú hry a animačný program. Objavte krásu okolia a vyberte sa na spoločnú túru či nenáročnú prechádzku, na ktorú vám zapožičiame nordic walking palice. V našom SPA centre na vás čaká skvelá uvoľňujúca masáž, vďaka ktorej si nielen oddýchnete, ale tiež naberiete novú energiu pre ďalšie spoločné chvíle.

117

Romantický pobyt pre dvoch

Prekvapte svoju polovičku a naplánujte si u nás romantický dvojdňový pobyt. Oslávte v hoteli Zerrenpach svoje výročie alebo len jednoducho spestrite svoj vzťah pobytom v krásnom prírodnom prostredí. Privítame vás v romanticky vyzdobenej izbe s občerstvením a hneď druhý deň pobytu na vás čakajú pohodlné raňajky do postele. Pobyt si spríjemníte 4 chodovou gurmánskou večerou pri sviečkach. Nezabudnite navštíviť naše wellness, kde sme pre vás pripravili výnimočnú afrodiziakálnu masáž esenciálnymi olejmi, v príjemnej atmosfére s relaxačnou hudbou.

92

Dokumenty na stiahnutie

Názov dokumentu Veľkosť Typ
Prevádzkový poriadok 935.48 KB pdf