Domov/ SKI/ Lyžiarske stredisko

Lyžiarske stredisko Látky - Prašivá

Príďte k nám na poriadnu zimnú lyžovačku!

Lyžiarske stredisko Látky – Prašivá je situované v bezprostrednej blízkosti Hotela Zerrenpach, v nadmorskej výške – 950 – 1000 m. Svah je vhodný pre rodiny s deťmi aj lyžiarov – začiatočníkov. Svah je zasnežovaný aj technickým snehom. V prípade vhodných podmienok je k dispozícii aj nočné lyžovanie. V stredisku je návštevníkom k dispozícii požičovňa lyžiarskej výbavy, skiservis, lyžiarska škola i predajňa športových potrieb. Dĺžka vlekov je 400 m a 750 m.

 

TATRAPOMA

P1

200 miest
TATRAPOMA

H2

200 miest
DETSKÝ LANOVÝ VLEK

D

120 MIEST
Prevádzkové hodiny - denné a večerné lyžovanie

Denné lyžovanie

PONDELOK - NEDEĽA: 09:00 - 16:00 hod.

Večerné lyžovanie

STREDA, PIATOK, SOBOTA: 17:30 - 20:00 hod.

Mapa strediska

Parkovanie pre lyžiarov je zabezpečené v bezprostrednej blízkosti svahu. Počas svojej návštevy máte k dispozícii Bistro Prašivá, do ktorého je možný vstup aj v lyžiarkach pre väčší komfort našich návštevníkov. Nájdete tu špeciality rýchleho občerstvenia, teplé a studené nápoje. Radi by ste si zalyžovali dlhšie? Neváhajte využiť a užiť si tak čerstvo upravený svah od skorého rána. Tešíme sa na vašu návštevu!

Bistro Prašivá

Aprés-ski

Navštívte naše novovybudované Bistro pre hotelových hostí a verejnosť. Vstupuje sa doň z vonkajšej časti, vstup je možný aj v lyžiarkach. V bistre nájdete ponuku minútok, sladkých  a slaných jedál. Počas letných mesiacov sú priestory bistra využiteľné pre vaše firemné a spoločenské akcie.

OTVÁRACIE HODINY  - letná sezóna (1.7.2023 - 31.8.2023)

sobota, nedeľa: 10:00 – 17:00

OTVÁRACIE HODINY  - zimná sezóna 

piatok, sobota, nedeľa:09:00 – 16:30

Užite si lyžovačku na Látkach

Instagram
Hotel ZERRENPACH LÁTKY***

Pozrite si posledné príspevky #zerrenpach_latky