Gastronómia Gastronómia Gastronómia Gastronómia

Gastronómia

Reštaurácia

Reštaurácia Skalka

Rešturácia Skalka je a la carte reštaurácia určená pre hotelových hostí ale tiež verejnosť. Tešiť sa môžete na výborné špeciality domácej a zahraničnej kuchyne. Milovníci talianskej pochúťky si určite pochutia na tradičnej pizzi, ktorú pripravujeme v originálnej pizza peci. Priestory reštaurácie sú k dispozícii aj pre menšie rodinné oslavy či stretnutia.


 

Otváracie hodiny reštaurácie: pondelok – nedeľa 10:30 – 21:00
 

Jedálny lístok - reštaurácia Skalka

Názov dokumentu Veľkosť Typ
Jedálny lístok 3.81 MB pdf
Reštaurácia

Reštaurácia Býkovo

Reštaurácia Býkovo je k dispozícii len pre hotelových hostí. Počas vyhradených hodín vás tu radi privítame na raňajkách a večeri formou teplých a studených bufetových stolov.

Otváracie hodiny reštaurácie: pondelok – nedeľa 07:30 – 10:00, 18:00 – 20:30
Lobby bar

Lobby bar Diel

Na menšie občerstvenie či kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje vás pozývame do nášho Lobby baru, umiestneného v blízkosti recepcie. V príjemnej domácej atmosfére si nezabudnite dopriať chutný domáci dezert z hotelovej cukrárne.

Otváracie hodiny Lobby baru:  pondelok – nedeľa 07:00 – 02:00
Bistro

Bistro Prašivá

Novinkou tohtoročnej sezóny je novovybudované Bistro pre hotelových hostí a verejnosť. Vstupuje sa doň z vonkajšej časti, vstup je možný aj v lyžiarkach. V bistre nájdete ponuku minútok, sladkých  a slaných jedál. Počas letných mesiacov sú priestory bistra využiteľné pre vaše firemné a spoločenské akcie.

Otváracie hodiny bistra:  pondelok – štvrtok 11:00 – 15:00 /  piatok, sobota nedeľa 09:00 – 16:30
Gastronómia
Galéria

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt