Ku každému pobytu, polpenzia zadarmo.
Ku každému pobytu, polpenzia zadarmo.
VAŠA VYSNÍVANÁ SVADBA
VAŠA VYSNÍVANÁ SVADBA

Povedzte si svoje ÁNO u nás, o všetko dôležité sa postaráme

TEAMBUILDING NA LÁTKACH
TEAMBUILDING NA LÁTKACH

Firemné športové hry / grilovačky a opekačky / letné lyžovanie / e-bajky / večerná zábava a výborná atmosféra

Kongresy & firemné eventy
Kongresy & firemné eventy

Usporiadajte firemné školenie v príjemnom prostredí uprostred prírody.

Online požičovňa E-BIKE
Online požičovňa E-BIKE

Rezervujte si ebajk online a preskúmajte okolie pohodlnejšie!

Jedinečný oddych v krásnom prostredí

Vitajte v hoteli Zerrenpach*** Látky, ktorý je vďaka svojej jedinečnej polohe uprostred prírody obľúbeným miestom pre aktívnu aj pasívnu dovolenku. Vychutnajte si s nami lahodné gurmánske špeciality v našej reštaurácii, relax a pohodu v “bazén&sauna” priestore a zažite množstvo nových dobrodružstiev pri objavovaní okolitých krás. Vieme, že naši hostia z nás robia to, čo sme a len vďaka vám môžeme posúvať naše služby vpred. Preto vám zaručujeme nie len krásne prostredie ale aj príjemný a prívetivý prístup, ktorý si získa vašu priazeň.

Aktuálne podmienky -- Zerrenpach - Látky

Vyberte si z našej ponuky

Napísali o nás Povedali o nás Napísali o nás Povedali o nás

Mám rád prenocovanie v tomto hoteli

Mám rád prenocovanie v tomto hoteli, už som tam bol dva krát a nesklamali ma nikdy. Páčil sa mi milý personál, ktorý ma počkal na neskorý príchod.

Daniel, booking.com

Veľmi pekné prostredie

Veľmi pekné prostredie, lyžovačka hneď vedľa hotela. Jedlo chutné, raňajky a večere formou švédskych stolov s dostatočným výberom, izby čisté s horskou atmosférou. Personál ústretový.

Ján "Džony", google.com

Úžasná lokalita

Boli sme milo prekvapení peknou prírodou a upraveným okolím hotela a milým personálom. Lokalita úžasná. Raňajky prijateľné, večere veľmi dobré!

Robert, booking.com

Pohoda v obklopení krásnou prírodou.

Krásne prostredie, ticho, výborná strava formou švédskych stolov. Raňajky sme mali pravidelne, večere sme si mohli doobjednávať denne podľa potrieb. Milý a ústretový personál.

Arnold158, booking.com

Skutočne výnimočné

Boli sme veľmi spokojní. Izba čistá , raňajky chutné a veľký výber. Personál ústretový, nápomocný jednoducho s každej strany ochota.

Pavol, booking.com

Krásny hotel

Krásny hotel, veľmi príjemné prostredie, personál, výborná strava, čisté a priestranné izby a tá nádherná vianočná výzdoba...vlek a lyziarsky svah priamo pri hoteli no pre deti úplná topka...určite sme neboli posledný krát...vrátime sa a veľmi radi.

Ivana, google.com

Krásny hotel

Na nás pôsobil hotel veľmi útulne, vkusne prerobený, veľa spoločenských priestorov aj pre väčšie partie. Izba pre 3 síce menšia ale krásne prerobená ( veľkosť vôbec nevadila, keďže sme neplánovali tráviť čas na izbe), výborná kuchyňa a veľmi milí personál. Za nás veľká spokojnosť.

Michaela, google.com

Nádherné prostredie

Nádherné prostredie, takisto aj samotný hotel je krásny, vynikajúci personál, majitelia sú starostliví a ochotní s čímkoľvek pomôcť. Izba bola vybavená, čistá, útulná a nechýbalo nám v nej nič. Veľké plus bol balkón. Na recepcii je príjemné posedenie - či už na bare alebo v oddychovej zóne. Hotel má dostatok parkovacích miest, tiež chválim širší výber aktivít počas roka. Za mňa skvelé.

Adela, google.com

Kvalitná dovolenka na Slovensku

Tak tu si viem predstaviť kvalitnú dovolenku na Slovensku. Z každého momentu cítiť, že to majitelia robia s láskou a nielen pre biznis. Popri svadbe stíhali bez problémov aj ostatných hostí, či už ubytovaných alebo náhodných. Prostredie vnútri aj von je priam rozprávkové. Každý detail je tu elegantne a útulne premyslený. No a to jedlo - hotová pasia. Čo sa týka personálu, nechápem predošlé recenzie, pretože na nás sa čašníčky milo a úprimne usmievali, starali sa o nás ako v perinke, no napriek tomu neboli vtieravé. Na záver: Zerrenpachu by som dala aj 10*.

Michaela, google.com

Vynikajúci prístup personálu

„Prístup personálu bol vynikajúci, veľmi ochotný, ústretový, po pobyte nám zaslali zabudnuté veci z izby. Raňajky boli veľmi bohaté a chutné, izba veľmi príjemná, veľká, s balkónom a krásnym výhľadom na kopce. Bazén je dostatočne veľký, s protiprúdom a vírivá vaňa je pre dvoch, v súkromnej miestnosti. Okolie hotela je veľmi pekné, svah, kopce, dedinka.."
Evelynka86

Pekné prostredie

„Dobre udržiavaný hotel v krásnom tichom horskom prostredí. Pracovníci na recepcii milí, ústretoví. Izba čistá, dobre vybavená.“
Zuzana, Booking.com

Ochotný personál

Veľmi milý personál, ochotný urobiť všetko pre spokojnosť hostí
Helena, Booking.com

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt