Samostatný apartmán

Zamilujte si novinku na Látkach – samostatný apartmánový dom, situovaný v chatkovom komplexe v tesnej blízkosti hotela. Moderný, krásny, a vďaka drevenému interiéru aj dokonale ladiaci s okolitou prírodou – apartmán ako stvorený pre dovolenku v kruhu rodiny alebo priateľov.

Najlepšie ceny sú u nás
cena od 265 € / os. / noc

V cene ubytovania je zahrnuté

Apartmánový dom disponuje 2 x spálňou, veľkou spoločenskou miestnosťou s TV pre vaše rodinné posedenia, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s umývačkou riadu. Samozrejmosťou je moderná kúpeľňa s WC.  Pre zabezpečenie pohodlia počas celého roka je apartmán vybavený elektrickým podlahovým kúrením. Poteší vás aj krásny výhľad na okolie a veľká terasa s posedením. 
Apartmán je vhodný pre hostenie 1 – 8 osôb.

Dôležité informácie

CHECK IN od 14:00, CHECK OUT do 10:00 hod.
• Miestny poplatok sa účtuje zvlášť, 0,50 €/ osoba / noc
• Za ubytovanie s domácim zvieratkom sa účtuje 7 € / noc
• Detská postieľka do 2,99 r. 7,00€ / noc / osoba
Pre platbu online môžete použiť nasledovné metódy:
payment cards

Rezervácia

Samostatný apartmán

od 178 €/os./noc
Príchod


Odchod


Ideálny pre rodinu a priateľov

Samostatný apartmán

Samostatný apartmánový domček v chatkovej oblasti v tesnej blízkosti hotela vám prinesie súkromie v kruhu blízkych a priateľov. Plne vybavená kuchynka zaručí samostatnosť počas celého pobytu. Na veľkej terase s výhľadom na okolitú prírodu môžete v príjemnej spoločnosti stráviť večerné posedenia pri pohári dobrého vínka.

Zobrazované foto nemusí do detailu zodpovedať izbám v danej kategórii. Izby sa môžu líšiť dispozične, farebne alebo materiálovo.

Napísali o nás Povedali o nás Napísali o nás Povedali o nás

Vynikajúci prístup personálu

„Prístup personálu bol vynikajúci, veľmi ochotný, ústretový, po pobyte nám zaslali zabudnuté veci z izby. Raňajky boli veľmi bohaté a chutné, izba veľmi príjemná, veľká, s balkónom a krásnym výhľadom na kopce. Bazén je dostatočne veľký, s protiprúdom a vírivá vaňa je pre dvoch, v súkromnej miestnosti. Okolie hotela je veľmi pekné, svah, kopce, dedinka.."
Evelynka86

Pekné prostredie

„Dobre udržiavaný hotel v krásnom tichom horskom prostredí. Pracovníci na recepcii milí, ústretoví. Izba čistá, dobre vybavená.“
Zuzana, Booking.com

Ochotný personál

Veľmi milý personál, ochotný urobiť všetko pre spokojnosť hostí
Helena, Booking.com