Pre deti Pre deti Pre deti Pre deti

Pre deti

Zoberte deti na Zerrenpach

Užite si spoločné chvíle počas rodinného pobytu. Doprajte sebe odpočinok a detičkám zas nové možnosti zábavy. Hotel Zerrenpach vás očarí krásnym prírodným prostredím, ktoré je v dnešnom svete vzácnym a želaným rozptýlením nie len pre dospelých. Objavte možnosti, ktoré ponúka náš hotel pre deti.

Náš tip: letná sezóna 2022 sa u nás nesie v duchu obľúbených detských dobrôt! Počas letných mesiacov sme pre vaše deti (a samozrejme aj pre vás:) pripravili obľúbenú kopčekovú zmrzlinu a cukrovú vatu. 

Detské ihrisko

V našom zelenom areáli - v tesnej blízkosti hotela, sa môžu deti do sýtosti vyblázniť na detskom ihrisku s malou letnou kuchynkou a trampolínou. Vy si zatiaľ môžete oddýchnuť na terase pri dobrom drinku, zatiaľ čo detičky budete mať stále na dohľad.

Skákací hrad

Novinkou letnej sezóny 2022 je skákací hrad, ktorý je pre ubytovaných aj neubytovaných hostí k dispozícii počas celého leta. Ktoré dieťa by ho nemilovalo? Skákací hrad sa nachádza na parkovisku vedľa hotela.

E-bajky

Preskúmajte spolu so svojimi ratolesťami okolie a zažite spoločne niečo nové. E-bajky máme k dispozícii aj v detských veľkostiach. Na recepcii vám radi dáme tipy na okolité cyklotrasy, ktoré môžete spoločne objaviť. Požičovňa e-bajkov sa nachádza priamo v areáli hotela. Všetko potrebné príslušenstvo vám zapožičiame. E-bajky sú k dispozícii pre ubytovaných aj neubytovaných hostí.

Areál

Našou najväčšou prednosťou je rozsiahly zelený areál uprostred prírody. Naháňačky, schovávačky či objavovanie prírody v priľahlom lese bavia každé dieťa. Nebojte sa vaše detičky “vypustiť” do okolia, nech sa poriadne vyšantia! 

Výlety

Počas pobytu v našom hoteli nezabudnite vziať svoju rodinku na poriadny výlet. Na recepcii vám radi poskytneme tipy na prechádzky, ľahšie aj náročnejšie túry či rôzne atrakcie v okolí. 

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt