Milí priatelia, milí hostia

Pomôžete nám znovuvybudovať zimné zasnežovanie. Zakúpte si už dnes celosezónny SKI PASS do lyžiarskeho strediska Látky – Prašivá pri našom hoteli a prispejete tak na krajšiu zimu pre seba aj všetkých priateľov!

Koniec tohtoročnej zimnej sezóny nás na Látkach veľmi nepotešil. Kvôli hlbším mínusovým teplotám v našom lyžiarskom stredisku bolo trvalo poškodené potrubie, ktoré slúžilo na zasnežovanie vášho aj nášho obľúbeného kopca Prašivá. Dnes tak stojíme pred veľkou investíciou do lyžiarskeho strediska, ktorá nám robí starosti o budúcnosť prevádzky svahu. 

 

 

Rozhodli sme sa pre to požiadať o pomoc práve vás – našich priateľov, hostí, známych. Kúpou dospeláckej alebo detskej celosezónky nám už dnes môžete pomôcť zohnať dostatok financií na opravu strediska. S celosezónkou si u nás užijete parádnu lyžovačku od decembra až do jari, počas dennej prevádzky aj obľúbeného nočného lyžovania.

Za kúpu sezónky aj akúkoľvek pomoc vám zo srdca ďakujeme, ste skvelí! 

Lyžiarske stredisko Prašivá, Látky

Každá podpora je vítaná
Celosezónne skipassy

Kúpte pre seba, svoje deti alebo pre blízkych ako darček celosezónku na Prašivú a pomôžte nám opraviť zasnežovanie!

Skipass je neprenosný  a platí od 1.12. 2022 až do 28.2.2023  Skipass platí aj v TOP SEZÓNE. Nemusíte čakať v rade na lístok - jednoducho prídete a lyžujete.

Chcem prispieť na opravu

Budeme vďační za akýkoľvek príspevok, ktorý je vo vašich možnostiach. V prípade, ak nám chcete pomôcť inak ako kúpou sezónky, kontakujte prosím našu recepciu na event@zerrenpachlatky.sk alebo +421 907 833 236 pre ďalšie možnosti podpory.

Ďakujeme!

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt